OPINIE

MAŁY EUROPEJCZYK

ZOBACZ CO MÓWIĄ O NAS INNI

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami o naszym przedszkolu

OPINIE

Pani Marzenko, Zosia bez wątpienia chodzi do najwspanialszego przedszkola w Warszawie. Jest to przedszkole, do którego chętnie idzie, a z którego bardzo niechetnie wychodzi:) Przedszkole, w którym wszyscy od pichcącej wspaniałę dania Pani Janeczki przez roztańczonego Pana Pawła po ukochaną Pania Agatkę i Panią Olę to nie tylko doświadczony personel, to raczej grono rodzinne, dla którego Zosia, to któś więcej niż przedszkolak z grupy Biedronek. Oni także widzą ją przede wszystkim jako ciekawą świata, gadatliwą indywidualistką z młodszą siostrą o imieniu Tosia. Dlatego już wiem, że Tosia też pójdzie do Małego Europejczyka. Bo czy istnieje jakies inne przedszkole, od którego mogłabym otrzymać sms takiej treści „Pani Agnieszko, Zosia zostawiła w przedszkolu swoją ulubiona przytulankę, chetnie ją podwiozę do Państwa”.

Mama Zosi i Tosi

Pani Marzenko, Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz DZIĘKUJĘ za trzy cudowne, beztroskie lata dla moich córeczek. Przedszkole Mały Europejczyk to miejsce, gdzie dziewczynki zostawały z uśmiechem na twarzy, otoczone przemiłą, troskliwą opieką. To miejsce gdzie bardzo dbano o ich poczucie bezpieczeństwa, o dobry humor 🙂 o to żeby buzia była czysta, czapka na uszach i wiele innych szczegółów tak bardzo istotnych dla Mam. Dziękuję za poświęcony czas i cierpliwość dla dziewczynek, ale również dla nas jako rodziców. Będzie nam bardzo brakowało Małego Europejczyka! Pozdrawiam,

Mama Marysi i Zosi

Witam,

Pani Marzeno, jestem cały czas pod wrażeniem Państwa przedszkola zarówno pod względem zespołu, programu, atmosfery jak też, oczywiście, projektu i wyposażenia budynku. Gratuluję wspaniałych pomysłów i życzę pełnej satysfakcji z tego niezwykłego przedsięwzięcia. Bardzo dziękuję za wczorajsze życzliwe przyjęcie.

Monika Ebert

(Ekspert w dziedzinie zakładania przedszkoli niepublicznych. Autorka szkoleń, projektów i poradników z tej dziedziny.)
 • O NAS

  Kilka słów o przedszkolu

 • OPINIE

  Co o nas mówią

 • GALERIA

  Zobacz naszą placówkę

 • PRZEDSZKOLE

  Program przedszkola

DANE KONTAKTOWE

MAŁY EUROPEJCZYK
ul. Okrętowa 57/59
01-309 Warszawa
-Bemowo
tel./fax (22) 666-10-84